نرم افزار جامع خرید و فروش خودرو | اپلیکیشن خرید و فروش خودرو

برنامه خرید خودرو Car buying software راه حلی آسان برای خرید و فروش آنلاین خودرو

خرید خودرو: معرفی بهترین اپلیکیشن ها application برای خرید و فروش خودرو، خرید خودروی کارکرده، جدا از دلایل آن، می تواند تجربه ای تلخ یا شیرین باشد. تلخ از آن جهت که این خودروها قطعاً فرسوده‌تر از نسخه‌های نوی خود بوده و آماده هرگونه مشکل فنی و خرج‌تراشی می‌باشند. شیرین از آن جهت که با انتخابی درست، میزان زیادی از بودجه خرید خودرو را صرفه‌جویی می‌کنید.

نرم افزار جامع خرید و فروش خودرو | اپلیکیشن خرید و فروش خودرو

معرفی بهترین اپلیکیشن ها برای خرید و فروش خودرو

در داستان خرید و فروش خودروی کارکرده، هم خریدار می‌خواهد ارزان‌تر و خوب‌تر بخرد و هم فروشنده می‌خواهد بیشتر بفروشد تا سود بیشتری گیرش بیاید. اینجاست که منافع طرفین، به هم دیگر برخورد می‌کند. انگار که هرکدامشان دنبال این هستند که از این دریاچه کوچک، ماهی خودشان را بگیرند. به هر حال این راهنما برای شماست که می‌خواهید خودروی دست‌دوم بخرید. قبل از اینکه راهی بنگاه‌ها یا مراکز خرید خودروی دست دوم شوید یا اینکه در آگهی روزنامه‌ها و سایت دنبال اتومبیل مورد نظرتان بگردید، توصیه‌های ما را جدی‌تر بگیرید. اما ظهور سرویس های خرید و فروش آنلاین خودرو این رویه را تغییر داد.

اپلیکیشن های خرید و فروش خودرو با رفع نقایص روش های قدیمی، این روزها به مهم ترین ابزار معامله خودروی دست دوم در کشور تبدیل شده اند و به خاطر سهولت استفاده و سرعت بالا روزنامه ها را به حاشیه برده اند.اگر قصد خرید خودروی دست دوم دارید، یا می خواهید خودروی کار کرده تان را بفروشید، اپلیکیشن هایی هستند که شما را به سرعت به این هدف می رسانند. در جعبه ابزار این هفته تلاش داریم تا چند نمونه کارآمد و برگزیده این کار را به شما معرفی کنیم.

ما در این برنامه با استفاده از تجربیات کارشناسان خبره حوزه خودرو و نمایشگاه داران و واهل فن که ضررها وسود هایی در این زمینه داشتند به صورت چکیده و مفید و قابل فهم برای همه، مطالب کاربردی-آموزشی ارئه نمودیم و همچنین برای تکمیل موضوع از منابع الکترونیک نیز بهره جسته شده است.امید است تا کاربران محترم این برنامه با کمک مطالب و ترفند های آموزش داده شده در این برنامه، خریدی شیرین و پر سود را تجربه کنند.


روزگاری بود که برای خرید و فروش خودروی دست دوم، مردم گزینه ای بهتر از نیازمندی های روزنامه همشهری را در اختیار نداشتند. این دوران را همگی به خاطر داریم؛ این که پروسه ثبت آگهی در آن ها چقدر طولانی و خسته کننده بود، گزینه ها اندک و محدود به چند صفحه بودند و صد البته چه اسرافی برای چاپ این صفحات کاغذی صورت می گرفت.

اما ظهور سرویس های خرید و فروش آنلاین خودرو این رویه را تغییر داد. اپلیکیشن های خرید و فروش خودرو با رفع نقایص روش های قدیمی، این روزها به مهم ترین ابزار معامله خودروی دست دوم در کشور تبدیل شده اند و به خاطر سهولت استفاده و سرعت بالا روزنامه ها را به حاشیه برده اند.

اگر قصد خرید خودروی دست دوم دارید، یا می خواهید خودروی کار کرده تان را بفروشید، اپلیکیشن هایی هستند که شما را به سرعت به این هدف می رسانند. در جعبه ابزار این هفته تلاش داریم تا چند نمونه کارآمد و برگزیده این کار را به شما معرفی کنیم.

باما


کمتر کسی است که نام باما به گوشش نخورده باشد. چند سالی می شود که باما خودش را به عنوان مهم ترین مرجع اینترنتی خرید و فروش خودرو مطرح کرده، و با ارائه اپلیکیشن موبایل سعی نموده تا کار طرفدارانش را برای معامله خودروهای کارکرده آسان کند.

دو مزیت اپلیکیشن باما را از دیگر رقبایش متمایز می کند، یکی جمعیت بالای کاربران و دیگری پروسه آسان و در عین حال حرفه ای ثبت آگهی. به عنوان یکی از پربازدیدترین وبسایت های کشور، روزانه ده ها هزار نفر برای اهداف تجاری به باما مراجعه می کنند.

اپلیکیشن باما به طور آنی با وبسایت آن همگام سازی می شود، بنابراین آگهی های ثبت شده در آن را هم کاربران رایانه و هم اپلیکیشن می بینند. همین عامل شانس شما را برای فروش خودروی دست دوم تان به میزان زیادی بالا می برد.

نکته دیگر در مورد فرآیند ثبت آگهی هاست. تا دو آگهی اولیه را می توانید به رایگان در باما ثبت کنید، اما از آن به بعد می بایست با پرداخت حق اشتراک فعالیت تان را با دو گزینه ادامه دهید: حالت باماکار با هزینه 120 هزار تومان در ماه و امکان ثبت 7 آگهی، و حالت باما همکار با هزینه ماهیانه 195 هزار تومان و ثبت 17 آگهی.

البته فرقی نمی کند از چه حالتی استفاده کنید، بعد از وارد کردن خصوصیات خودرو امکانی برایتان فراهم شده که کاربران گوش به زنگ برای خرید مدل خودرویتان را از ثبت آگهی تان باخبر کنید تا با شما سریع تر تماس بگیرند. اگر خودتان خریدار باشید هم به کمک جستجوی فیلتردار بسیار خوب باما، مطمئنا به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید.


 • باما
 • قیمت: رایگان
 • سازنده: MGNet
 • سیستم عامل: iOS و اندروید
 • حجم: 8.2 / 4.2 مگابایت

دانلود

ماشینز


درست است، ماشینز کاربران به مراتب کمتری نسبت به باما دارد و طبیعی است که شانس فروش خودرو در آن پایین تر باشد. اما یک مزیت شاید سبب شود که آن را به باما ترجیح دهید، و آن هم رایگان بودن ثبت آگهی هاست.

ماشینز هیچ گونه محدودیتی برای ثبت آگهی پیش پایتان نگذاشته، از طرفی جمعیت کاربرانش آنقدرها هم که تصور می کنید پایین نیست. اپلیکیشن ماشینز فقط در اندروید نزدیک به 50 هزار بار دانلود شده، آگهی هایش به سرعت به روز شده و تقریبا تمام استان های کشور را پوشش داده اند.

در کنار جمعیت کاربران، کیفیت ساخت اپلیکیشن هم نکته حائز اهمیتی است. ماشینز در این زمینه هم در نسخه اندروید و هم iOS عملکرد بسیار خوبی از خود به نمایش گذاشته. گزینه های جستجوی فیلتردار ماشینز در بالای صفحه اصلی قرار گرفته اند تا بدون معطلی به آن ها دسترسی داشته باشید.

این سادگی دسترسی را در فرآیند ثبت آگهی ها هم می بینید. خوشبختانه در ماشینز تمام کارهای مربوط به ثبت آگهی از یک صفحه انجام می شود که می تواند زمان زیادی برایتان بخرد.

اگر خریدار خودرو باشید هم می توانید مشخصات دلخواه تان را به ماشینز بگویید تا به محض ثبت یک آگهی مطابق نیاز شما، با یک نوتیفیکیشن آنی این موضوع را به اطلاع تان برساند. کلیه آگهی های ثبت شده در اپ ماشینز هم درست مثل باما با وبسایت این سرویس همگام سازی می شوند.


 • ماشینز- خرید و فروش خودرو
 • قیمت: رایگان
 • سازنده: توسعه فناوری آکام
 • سیستم عامل: iOS و اندروید
 • حجم: 25.9 / 3.6 مگابایت

دانلود

بازار خودرو


با وجود موفقیت سرویس باما در جذب کاربر، دیدن نمونه های کپی برداری شده از آن موضوع چندان تعجب برانگیزی نیست. بازار خودرو چه در طراحی رابط کاربری و چه در سیستم دریافت حق اشتراک، مستقیما باما را الگوی خود قرار داده است.

هر چند که جمعیت کاربران بازار خودرو ابدا با سرویس باما قابل قیاس نیست، اما نکته اینجاست که حق اشتراک کمتری برای ثبت آگهی از کاربر طلب می کند. به عنوان مثال اگر در باما برای ثبت تعداد مشخصی آگهی می بایست 120 هزار پول بدهید، همین تعداد آگهی در بازار خودرو برایتان ماهیانه 35 هزار تومان هزینه در پی خواهد داشت.

بنابراین بازار خودرو را می توانیم نمونه اقتصادی اما کم جمعیت تر باما قلمداد کنیم. البته بازار خودرو تا کنون و فقط در پلتفرم اندروید، بیش از ده هزار بار دانلود شده و در تستی که انجام دادیم به روز رسانی مرتب و سریعی در بخش آگهی هایش شاهد بودیم، بنابراین بد نیست که برای فروش خودرو این اپلیکیشن را هم مد نظر داشته باشید.

سرعت بارگذاری نتایج در بازار خودرو نیز خوشبختانه بالاست، و با جستجوی فیلتردار و همچنین قابلیت گوش به زنگ آن احتمالش زیاد است که به نتیجه دلخواهتان برسید.


 • بازار خودرو
 • قیمت: رایگان
 • سازنده: آی تی رسانه
 • سیستم عامل: iOS و اندروید
 • حجم: 0.6 / 1.8 مگابایت

دانلود

کلاچ


کلاچ ادعا می کند اولین اپلیکیشن ایرانی است که خدمات خرید و فروش خودرو را به کاربران تلفن های هوشمند ارائه کرده است. اگرچه اولین بودن لزوما به معنای بهترین بودن نیست، اما نمی توان کتمان کرد که سابقه بیشتر کلاچ نسبت به رقبا در افزایش شانس خرید و فروش خودرو در آن بسیار موثر بوده است.

کلاچ برای خدمت رسانی شما را مجبور به پرداخت هزینه نمی کند، اما اگر بخواهید آگهی تان بیش از سایرین در چشم باشد، می توانید در طرح های یک ماهه و دو ماهه طلایی آن ثبت نام کنید که به ترتیب 12 و 20 هزار تومان هزینه برایتان در پی خواهند داشت.

مزیت پرداخت حق اشتراک در کلاچ این است که آگهی تان به طور همزمان در بخش VIP وبسایت، اپلیکیشن، صفحه فیسبوک، گوگل پلاس و توییتر سرویس به نمایش در می آید. از این طریق می توانید شانس دیده شدن آگهی و فروش خودرویتان را افزایش دهید.

قابلیت گوش به زنگ کلاچ هم به شما کمک می کند تا خودروی مد نظرتان را در اپلیکیشن ثبت کرده تا به محض ایجاد یک آگهی در مورد آن خودرو با یک نوتیفیکیشن آنی از موضوع باخبر شوید.

کلاچ نسبت به دیگر رقبای این فهرست رابط کاربری چندان دلچسبی ندارد، اما سابقه اش دلیل قانع کننده ای است تا برای خرید و فروش خودرو از آن به راحتی نگذرید.


 • کلاچ
 • قیمت: رایگان (با پرداخت درون برنامه ای)
 • سازنده: کلاچ
 • سیستم عامل: اندروید
 • حجم: 1.3 مگابایت

دانلود

دیوار و شیپور


دیوار و شیپور اختصاصا برای خرید و فروش خودرو نیستند و دایره گسترده تری از کالاهای فروشی را در بر می گیرند، اما جمعیت بسیار زیاد مراجعه کنندگان شان باعث شد که این دو را در جعبه ابزار این هفته بگنجانیم.

با ثبت آگهی در دیوار و شیپور، حتی اگر موفق به فروش خودرویتان نشوید حداقل مطمئنید که چند تماس تلفنی از مشتریان دریافت خواهید کرد؛ موضوعی که شاید در بعضی اپ های اختصاصی خرید و فروش خودرو هم برایتان اتفاق نیفتد.

اما نکته اینجاست که در اپلیکیشن هایی چون دیوار و شیپور، قشر گسترده تری از مردم اقدام به ثبت آگهی می کنند، بنابراین احتمال اینکه در آن ها به ماشین بازهای حرفه ای برخورد کنید به مراتب از سرویس هایی چون باما و ماشینز که مخاطبین خاص دارند کمتر است.

نکته بعد این که سرویس های اختصاصی خرید و فروش خودرو را نسبت به اپ های پرجمعیتی چون دیوار و شیپور می توان آسان تر مدیریت کرد. در دیوار و شیپور طبیعتا به آگهی های تقلبی و با قصد کلاهبرداری بیشتر برخورد خواهید داشت، بنابراین باید در معاملات حواستان را بیشتر جمع کنید.

اما در نهایت بزرگترین مزیت یک اپ خرید و فروش کالای دست دوم، جمعیت کاربرانی است که از آن استفاده می کنند. شکی نیست که دیوار و شیپور هر دو با داشتن کاربران میلیونی جزء گزینه های مهم برای خرید و فروش خودروی کار کرده در ایران محسوب می شوند.


 • دیوار
 • قیمت: رایگان
 • سازنده: دیوار
 • سیستم عامل: اندروید و iOS
 • حجم: ۱.۶ مگابایت

دانلود


 • شیپور
 • قیمت: رایگان
 • سازنده: شیپور
 • سیستم عامل: iOS و اندروید
 • حجم: 8.5 / 3.8 مگابایت

گزینه های موجود برای خرید و فروش خودرو مطمئنا از مواردی که معرفی شد بسیار بیشتر هستند. اما در جعبه ابزار این هفته سعی داشتیم مواردی را به شما معرفی کنیم که شانس انجام معامله موفقیت آمیز در آن ها بالاتر است.

با این وجود اگر اپلیکیشنی می شناسید که احساس می کنید جایش در فهرست این هفته ما خالی بوده، حتما آن را با ما و دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

چقدر استفاده از چنین اپلیکیشن هایی را مفید می بینید؟ آیا تا کنون خودرویی را این طریق معامله کرده اید؟ منتظر نظرات و تجربیات ارزشمند شما هستیم.


برنامه خرید و فروش خودرو شامل:

* اصالت خودرو
* آموزش مراحل قانونی خرید خودرو
* دارای نمونه های قول نامه با امکان دانلود از داخل برنامه
* بخش­‌های کارشناسی خودرو
* کارشناسی بدنه
* کارشناسی فنی، موتور و گیربکس
*آموزش تست صحیح آپشن و تجهیزات جانبی
*ترفند های تشخیص تصادفی بودن خودرو
* ترفند های تشخیص بدون رنگ بودن اتومبیل
* ترفند های تشخیص چپی بودن خودرو
* ویدئو آموزشی
*و صد ها مطلب و ترفند کاربردی ضروری برای یک خرید موفق


منابع:
www.moneyadviceservice.org.uk
www.ingooneh.com
www.charkhan.com
www.cargeek.ir
www.npr.org
www.yjc.ir
www.advisian.com

برچسب های نرم افزار خرید و فروش خودرو , نرم افزار خرید و فروش خودرو در دبی , نرم افزار حسابداری خرید و فروش خودرو , بهترین نرم افزار خرید و فروش خودرو , نرم افزار های خرید و فروش خودرو , نرم افزار خرید و فروش خودرو اندروید , دانلود رایگان نرم افزار خرید و فروش خودرو, اپلیکیشن خرید و فروش خودرو , اپلیکیشن خرید و فروش خودرو باما , اپلیکیشن اندروید خرید و فروش خودرو , اپلیکیشن خرید و فروش خودرو برای اندروید , دانلود اپلیکیشن خرید و فروش خودرو , برنامه خرید و فروش خودرو , برنامه شیپور خرید و فروش خودرو , برنامه خرید و فروش خودرو باما , برنامه ی خرید و فروش خودرو , برنامه اندروید خرید و فروش خودرو , برنامه های خرید و فروش خودرو , برنامه دیوار خرید و فروش خودرو بندرعباس , برنامه دیوار خرید و فروش خودرو , برنامه ای برای خرید و فروش خودرو , دانلود برنامه دیوار خرید و فروش خودرو می باشد.