Car shopping site

سایت خرید ماشین - Car shopping site

شما در حال خواندن مقاله"سایت خرید ماشین - Car shopping site " می باشید. قبل از اینکه ماشین نو یا کارکرده می خواهید بخرید خوب در مورد ماشین های صفر و كاركرده ايراني و خارجي در سایت خرید خودرو دات کام بررسی و تحقیق خود را بکنید. خريد و فروش انواع ماشینهاي صفر و كاركرده - خريد و فروش ماشين - آگهي رايگان ماشین - خريد و فروش ماشينهاي ايراني و خارجي - هيونداي - كيا - ايران خودرو- سايپا.

قیمت ماشین | قیمت ماشین صفر | قیمت ماشین کارکرده | قیمت ماشین نو در خرید خودرو

هدف از راه اندازی سایت خرید خودرو، تست و بررسی خودروها و ماشین های بازار اعم از ساخت داخل یا وارداتی است و هر خودرو یا ماشین به صورت فیلم یا مقاله به طور تخصصی مورد تست و معرفی قرار می گیرد. خرید خودرو دات کام به عنوان پیشرو در زمینه تست و بررسی خودروها و ماشین های بازار ایران در بین سایت های خودرویی و در مورد ماشین محسوب می شود. همچنین اطلاعات فنی هر خودرو به همراه قیمت بازار به صورت کامل به همراه فیلم و عکس قابل مشاهده است.

در این سایت خودروهای معروف بازار از برندهای معتبری چون کیا، هیوندای، مرسدس بنز، بی ام و، تویوتا، لکسوس، رنو، پژو، سمند، جیلی، هوندا، مزدا، سانگ یانگ، لیفان، نیسان و ... به صورت تخصصی تست شده و تجربه رانندگی با هر خودرو به همراه عکس و متن در سایت قرار دارد. فیلم تست و بررسی خودرو از قسمت هایی است که خرید خودرو برای اولین بار در ایران به اجرا گذاشت و هم اکنون در قسمت فیلم تست خودرو و ماشین به عنوان سایت پیشرو محسوب می شود.

همچنین برای کامل تر بودن سایت قسمتی برای خرید و فروش ماشین و خودرو گماشته شده که می توانید به صورت رایگان آگهی فروش خود را ثبت کنید. همچنین تمامی محصولات ایران خودرو، سایپا و پارس خودرو را می توانید در این سایت مشاهده کنید و قیمت ماشین، قیمت ماشین صفر، قیمت ماشین کارکرده و قیمت ماشین نو این محصولات را در کنار یکدیگر مشاهده کنید.

سایت خرید ماشین

سایت خرید ماشین - Car shopping site

انواع مدل‌های ماشین صفر و كاركرده ايراني و خارجي را در سایت خرید خودرو دات کام بررسی کنید. اطلاعات زیر به شما در تصمیم گیری درست در هنگام خرید یک ماشین کمک خواهد کرد.قبل از اینکه ماشین نو یا کارکرده می خواهید بخرید خوب در مورد ماشین های مختلف، تحقیق خود را بکنید. خريد و فروش انواع ماشینهاي صفر و كاركرده - خريد و فروش ماشين - آگهي رايگان ماشین - خريد و فروش ماشينهاي ايراني و خارجي - هيونداي - كيا - ايران ماشین - سايپا.


قبل از اینکه ماشین بخرید

1. تحقیق خود را بکنید

بنا سازی و نوسازی• قیمت های آگهی شده در روزنامه ها و بر روی اینترنت را مقایسه کنید. به نمایندگیهای مختلف ماشین بروید.
شما می توانید در مورد قیمت مذاکره کنید، به خصوص اگر یک ماشین دست دوم می خرید.
مجلات و وب سایت های ماشین می توانند اطلاعاتی مربوط به کارکرد یک ماشین، هزینه های سوخت، ویژگی های ایمنی و سایر جزئیات را ارائه کنند.
اطلاعاتی در مورد هزینه های نگهداری جاری برای ماشینهای مختلف را بگیرید. برای مثال، سرویس یا تعمیر ماشینهای وارداتی می تواند گران تر باشد.
منابع زیر می توانند اطلاعات خوبی را ارائه کنند:
http://kharidkhodro.com - میزان ایمنی مدل های مختلف ماشینها را رده بندی می کند
http://kharidkhodro.com - جزئیات اقتصاد سوخت برای انواع مختلف ماشینها
http://kharidkhodro.com - اطلاعات در مورد عملکرد زیست محیطی ماشین

2. برای وام و بیمه دنبال بهترین نرخ باشید

بیشترنمایندگی های مجاز ماشین وام خرید ماشین ارائه می کنند. با این حال، این ممکن است ارزان ترین یا بهترین گزینه برای شما نباشد.
همچنین نرخ ها و هزینه های بانک ها، تعاونی های اعتباری و سایر نهادهای مالی را که وام ارائه می کنند بررسی کنید.
تا زمانی که وام تان تصویب نشده است قرارداد برای خرید ماشین را امضا نکنید.
در عین حال که اجباری نیست، این ایده خوبی است که در صورت خرید ماشین آنرا بیمه بکنید. اگر شما تصادف بکنید، یا ماشین تان به سرقت برود، آسیب ببیند یا تخریب بشود، بیمه از شما درمقابل پرداخت هزینه حمایت می کند.
شما می توانید بیمه را از هر ارائه دهنده ای که دوست دارید دریافت کنید. اطمینان حاصل کنید که شما هزینه های بیمه را به بودجه خود اضافه کنید.
هزینه های بیمه برای انواع مختلف ماشین ها و نسبت به رتبه بندی رانندگی شما متفاوت خواهد بود. همچنین اگر شما یا کسی که زیر سن 25 سال است ماشین را می رانید ممکن است بیشتر پرداخت نمائید.

3. بهترین راه برای خرید یک ماشین را انتخاب کنید

به طور کلی، بسیاری از ماشین های جدید از طریق یک نمایندگی مجاز ماشین خریداری می شوند.
با این حال، شما همچنین می توانید یک ماشین دست دوم از طریق یک فروشنده خصوصی و یا در حراج خریداری کنید. اطمینان حاصل کنید گزینه ای را که برایتان بهتر است انتخاب می کنید.
گاهی اوقات خرید ماشین از طریق یک فروشنده خصوصی و یا در حراج می تواند ارزان تر باشد، اما ریسک بیشتری دارد، چون شما مثل زمانی که از یک نمایندگی مجاز ماشین می خرید حق قانونی زیادی ندارید. همچنین شما ممکن است قادرنباشید قبل از اینکه ماشین را خریداری کنید آنرا بازرسی نمائید.
اگر شما از یک نمایندگی مجاز ماشین بخرید حق قانونی بیشتری دارید. برای مثال، پس از امضای قرارداد ماشین، شما سه روز وقت دارید که تصمیم تان را عوض کنید.
همچنین هنگامی که شما را از نمایندگی مجاز ماشین خرید می کنید یک ضمانت دریافت می کنید. این ضمانت بدان معنی است که اگر ماشین بعد از خرید نقص های خاصی داشته باشد شما لازم نیست برای آن هزینه بکنید.
هم نمایندگی های مجاز و هم فروشندگان خصوصی ماشین ها را آنلاین می فروشند. در مورد خرید ماشینی که شخصا آنرا ندیده اید خیلی دقت کنید.
قبل از خرید ماشین، شرایط مکانیکی آنرا به طور مستقل توسط شخص مورد اعتمادتان ارزیابی کنید.
اگر می بینید که در تبلیغات آنلاین یک ماشین به قیمت بسیار پایین تر از حد انتظار به فروش گذاشته شده است در مورد آن احتیاط کنید. این می تواند یک کلاهبرداری باشد که از شما می خواهد برای نگهداشتن ماشین پیش پرداخت کنید در حالیکه در واقع ماشینی وجود ندارد.

هنگام خرید یک ماشین

1. امضای قرارداد

برای امضای قرارداد تحت فشار قرار نگیرید. وقت صرف کنید تا قرارداد را بفهمید. اگر شما آن را نمی فهمید، آن را به کسی نشان دهید که می فهمد.
سعی کنید در اولین باری که ماشین را می بینید قرارداد را امضا نکنید. در جایی دور از محل فروش فکر کنید که آیا این ماشین برای شما مناسب است یا نه.
اگر چیزهایی در قرارداد هست که شما با آن موافق نیستید، با فروشنده در مورد آنها صحبت کنید. تغییردادن شرایط قرارداد ممکن است.

2. عوض کردن تصمیم تان

به یاد داشته باشید که اگر شما برای خرید ماشین از نمایندگی مجاز ماشین یک قرارداد را امضا می کنید ، می توانید یک مهلت سه روزه اداری برای "تغییر تصمیم" بگیرید . این بدان معنی است که شما سه روز اداری وقت دارید که در مورد خرید ماشین تصمیم خود را تغییر دهید.
اگر شما تصمیم بگیرید که در طی سه روز تصمیم خود را عوض کنید، نمایندگی می تواند مبالغ زیر را بگیرد:
400 دلار یا دو درصد از قیمت خرید، هر کدام که بیشتر باشد (برای ماشینهای جدید)، یا
100 دلار یا یک درصد از قیمت خرید، هر کدام که بیشتر باشد (برای ماشینهای دست دوم).

3. ضمانت

به یاد داشته باشید، زمانی که شما ماشین را از یک نمایندگی مجاز ماشین می خرید، یک ضمانت دریافت می کنید. این ضمانت کمک خواهد کرد که در مقابل پرداخت هزینه برای تعمیر نقص هایی که ممکن است در آینده در ماشین بوجود آید از شما حمایت شود. دوره ضمانت ممکن است برای اتومبیل های جدید متفاوت باشد. برای فروش خصوصی یا حراج هیچ ضمانتی وجود ندارد.
هنگامی که شما ازیک نمایندگی مجاز ماشین می خرید، آنها باید به شما ضمانت بدهند اگر ماشین:
کمتر از 10 سال کار کرده باشد، و
کمتر از 160،000 کیلومترکارکرده باشد.
ضمانت قانونی یک ماشین دست دوم به مدت سه ماه یا 5000 کیلومتراعتبار دارد، هر کدام که کمتر طول بکشد. فروشنده باید هر گونه نقص تحت پوشش در طول مدت ضمانت را تعمیر کند تا اطمینان حاصل شود که ماشین نسبت به عمرش در شرایط مناسبی قرار دارد.
حتی بعد از اینکه ضمانت قانونی منقضی می شود، اگر مشکلی در مورد ماشین تان وجود دارد، شما هنوز هم تحت قانون مصرف کنندگان استرالیا حق دارید. اما، میزان مراقبت به چیزهایی مانند عمر و وضعیت ماشین بستگی دارد.
نمایندگی ها نیز ممکن است ضمانت تمدید شده ارائه دهند. این ضمانت، معمولا با یک هزینه اضافی، پوشش ارائه شده در ضمانت تولید کننده اصلی را تمدید می کند. شما مجبور نیستید که این ضمانت را بگیرید.

4. بدانید که چقدر واقعا پرداخت می کنید

هنگامی که شما یک ماشین را از نمایندگی مجاز می خرید، مطمئن شوید که ببینید قیمت "کل" چقدر هست. قیمت کل شامل هزینه های اضافی مانند پول تمبر و ثبت ماشین می شود.

پس از اینکه ماشین را می خرید

1. سرویس کردن ماشین تان

اطمینان حاصل کنید که ماشین خود را به طور منظم سرویس کنید. این به حفظ وضعیت و ارزش ماشین کمک خواهد کرد.

2. تعمیرات ماشین

هنگام بردن ماشین تان برای سرویس، به مکانیک بطور روشن توضیح دهید که چه کاری لازم است انجام شود.
قبلا یک برآورد هزینه را، ترجیحا بطور کتبی بگیرید.
گاهی اوقات، مکانیک ممکن است نقص های دیگری در ماشین پیدا کند. اطمینان حاصل کنید که مکانیک قبل از شروع به انجام کار اضافی بروی ماشین که شما اجازه آنرا نداده اید با شما تماس بگیرد. اطمینان حاصل کنید که قبل از اینکه شما با آن تعمیرات موافقت کنید هر گونه تخمین قیمت بطور کتبی باشد.
شما و مکانیک می توانید بر روی هزینه تعمیر ماشین تان به توافق برسید.

کرایه اتومبیل

اگر شما یک ماشین کرایه می کنید، شرکت کرایه دهنده باید مطمئن شود که ماشین از کیفیت مناسبی برخوردار هست.
اطمینان حاصل کنید قبل از اینکه قرارداد کرایه ماشین را امضا کنید آنرا بخوانید و بفهمید. اگر شما آن را نمی فهمید، آن را به کسی نشان دهید که می فهمد.
اطمینان حاصل کنید که شما می دانید اگر آسیبی به ماشین وارد بشود چه کسی مسئول خواهد بود. به عنوان مثال، بیمه تا چه حد هزینه ها را پوشش خواهد داد؟خرید و فروش ماشین


خرید یا اجاره ماشین در ایران

خرید ماشین در ایران

بدلیل وسعت ایران، ماشین در زندگی روزمره ی ایرانی ها نقش مهمی ایفا می کند. ممکن است در صورت نیاز به رفتن به محل کار، خرید روزانه، بردن بچه ها به مدرسه، و یا گشت و گذار، تصمیم به خرید ماشین پیدا کنید.

به منظور خرید ماشین به موارد زیر احتیاج دارید:

بیمه ماشین
ثبت ماشین (پلاک دار کردن ماشین اجباری است)
تمبر مالیاتی (مالیات دولت، فقط برای ماشین های نو)
گواهی سلامت ماشین یا معاینه فنی (فقط برای ماشینهای دست دوم)
هزینه های واگذاری ماشین به فرد دیگر شامل مالیات ( برای ماشین های استفاده شده ی دارای پلاک)

ایرانی ها در اغلب موارد مسافتهای طولانی رانندگی می کنند، بنابراین هزینه های داشتن خودرو در ایران متفاوت از سایر کشورها است. در ایران معاملات ماشین برای فروش ماشینهای جدید بسیار زیاد بوده و آنها باید گواهی فروش داشته باشند. ماشینهای دست دوم از طریق دلالان ماشین یا بطور مستقیم توسط فروشندگان یا از طریق مزایده ها فروخته می شوند.

وب سایتهای زیادی برای خرید و فروش ماشین مانند خرید خودرو دات کام وجود دارند که به تعدادی از آنها در این بخش اشاره می کنیم:

http://kharidkhodro.com/ : که کار تبلیغات ماشینهای جدید و فروش ماشین های دست دوم را انجام می دهد. این وب سایت یکی از مهمترین وب سایت های خرید و فروش ماشین در ایران می باشد.

http://kharidkhodro.com : این وب سایت، کار تبلیغات خرید و فروش ماشینها را انجام می دهد.

http://kharidkhodro.com : کار تبلیغات ماشینهای جدید و دست دوم را بر عهده دارد.


خرید ماشین دست دوم

اگر قصد خرید ماشین دست دوم در ایران را دارید، باید گواهی سلامت ماشین یا معاینه فنی داشته باشید. همچنین، لازم است که مالکیت ماشین را در طی دو هفته از طریق اداره راهنمایی و رانندگی استان خود انتقال دهید.

اجاره ماشین

در ایران شما می توانید از طریق شرکتهای اجاره ماشین، ماشین اجاره نمایید. شما می توانید ماشین اجاره ای خود را از فرودگاه یا سایر دفاتر واقع در شهر تحویل بگیرید. علاوه بر این، می توان انواع ماشین برای حمل و نقل وسایل، وانت، موتورسیکلت یا کاروان را برای مسافرت یا اسباب کشی اجاره نمایید. برای اجاره ماشین می توانید از وب سایت زیر استفاده کنید.
http://kharidkhodro.com/car-rental

همچنین می توانید از وب سایت زیر تمامی مراکز اجاره ماشین را با هم مقایسه کرده و بهترین انتخاب را داشته باشید.
http://kharidkhodro.com/car-rental

هزینه های اجاره

هزینه ی اجاره ی ماشین با توجه به نوع ماشین و تعداد روزهای اجاره محاسبه می شود. گاهی اوقات، مسافت پیموده شده هم در نظر گرفته می شود. به طور میانگین برای اجاره ۲۴ ساعت یک ماشین در حد تویوتا کرولا حدود ۵۵0 هزار تومان باید پرداخت کرد که البته ۳۰0 هزار تومان اضافی هم بابت بیمه اختیاری به هزینه های شما می تواند اضافه شود. هزینه های اضافی برای موارد زیر اعمال می شود:

رانندگان جوان (21 تا 25 سال)
تحویل ماشین به مکان دیگری غیر از آن مکانی که تحویل گرفته اید.

لازم به ذکر است که به منظور پرداخت ضمانتنامه ی کرایه ماشین به کارت اعتباری نیاز دارید.

بیمه

هزینه های بیمه در هزینه ی اجاره لحاظ می شود. البته معمولا به جز هزینه بیمه کلی که در ماشین لحاظ می شود، برای بیمه تصادفات ماشین هنگام اجاره، از شما مبلغی درخواست می شود که توصیه می کنیم حتما این بیمه اضافی ماشین را انجام دهید. برای مثال اگر هزینه اجاره ماشین برای یک ۲۴ ساعت ۵۵0 هزار تومان باشد، حدود 300 هزار تومان برای بیمه تصادف به آن اضافه می شود که البته به صورت اختیاری است. هر فردی که بخواهد رانندگی کند باید گواهینامه رانندگی را به مراکز اجاره ارائه داده و فقط در این صورت تحت پوشش بیمه قرار می گیرند.

تمامی رانندگان باید صلاحیت کامل داشته و از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی کنند. البته هر کدام از شرکتهای اجاره ی ماشین ممکن است شرایط و ضوابط خود را داشته باشند که باید شرایط آنها را قبل از اجاره ی ماشین به دقت بررسی نمایید.


برچسب های , سایت خرید ماشین , سایت خرید ماشین دست دوم , سایت خرید ماشین سایپا , سایت خرید ماشین در گرجستان , سایت خرید ماشین در کانادا , سایت خرید ماشین سنگین , سایت خرید ماشین کارکرده , سایت خرید ماشین در سوئد , سایت خرید ماشین در استرالیا , سایت خرید ماشین در المان , سایت خرید ماشین دست دوم در آلمان , سایت خرید ماشین دست دوم در کانادا , سایت خرید ماشین دست دوم در ترکیه , سایت خرید ماشین دست دوم در آمریکا , سايت خريد ماشين دست دوم , سایت خرید ماشین دست دوم خارجی , سایت خرید ماشین دست دوم اصفهان , سایت خرید ماشین دست دوم در تهران , سایت خرید ماشینهای دست دوم , سایت خرید خودرو سایپا , سایت فروش ماشین سایپا , سايت خريد ماشين سايپا , سایت پیگیری خرید خودرو سایپا , سایت خرید خودرو از سایپا , سایت خرید اینترنتی خودرو سایپا , سایت خرید خودرو شرکت سایپا , سایت سایپا برای خرید ماشین , سایت فروش ماشین های سایپا , سایت فروش ماشین در گرجستان , سایت خرید خودرو در گرجستان , سايت خريد خودرو در گرجستان , سایت خرید ماشین گرجستان , سايت فروش خودرو در گرجستان , سايت خريد خودرو گرجستان , سایت خرید خودرو گرجستان , سايت خريد و فروش خودرو در گرجستان , سايت خريد ماشين در كانادا , سایت فروش ماشین در کانادا , سايت خريد خودرو در كانادا , سایت خرید و فروش ماشین در کانادا , معرفیه سایت خرید خودرو در کانادا , سایت خرید خودرو کانادا , سایت فروش ماشین سنگین , سایت فروش ماشین سنگین دست دوم , سایت خرید خودرو سنگین , سایت فروش ماشین سنگین کارکرده , سايت فروش ماشين سنگين , سایت دیوار خرید فروش ماشین سنگین , سايت خريد وفروش ماشين سنگين , سایت فروش ماشین سنگین اصفهان , سایت فروش ماشین سنگین شیپور , سایت فروش ماشین کارکرده , سایت خرید خودرو کارکرده , سایت خرید خودروی کارکرده , سايت خريد ماشين كاركرده , سایت خرید خودروهای کارکرده , سایت خرید خودرو کارکرده باما , سايت خريد خودرو كاركرده , سایت خرید خودرو در سوئد , سایت خرید و فروش ماشین در سوئد , سایت خرید خودرو در استرالیا , سایت خرید و فروش خودرو در استرالیا , سایت خرید خودرو در المان , سایت فروش ماشین در المان , سایت خرید و فروش ماشین در المان , سایت خرید خودرو المان , سایت خرید و فروش خودرو در المان , سایت های خرید خودرو در آلمان , سايت فروش خودرو در المان می باشد.