طراحی سایت خودرو

آیا شما هم خواستار طراحی سایت خودرو| سایت خودرو | ساخت سایت خودرو | وب سایت خودرو | طراحی وب سایت خودرو | قالب خودرو هستید؟

اگر شما می خواهید یك سایت خودررو مشابه خرید خودرو دات کام داشته باشید، میتوانید اطلاعات و نیازهایتان را از داشتن سایت در اختیار ما قرار داده تا ما برای شما یك سایت حرفه ای خودرو طراحی نماییم. علاوه بر مختصر اطلاعاتی كه درباره بخش های یك سایت خودرو گفته شد، بخشهای مورد نظر شما را هم به سایتتان می افزاییم.

طراحی سایت خودرو

طراحی سایت خرید وفروش خودرو


صنعت خودرو یکی از صنایع پررونق کشور است. امروزه سازندگان خودرو و همچنین فروشندگان آن به عرصه ی اینترنت وارد شده و برای تبلیغات محصولات خود دست به طراحی سایت زده اند. سایت خودرو می تواند دارای بخش هایی از قبیل اطلاعات خودرو، نیازمندی ها (خرید و فروش خودرو)، آخرین قطعات تولیدی برای خودروها و نحوه ی کارکرد آنها باشد.
برای طراحی سایت فروش خودرو باید نیاز مشتریان را از یک سایت خودرو در نظر گرفت. یعنی باید هدف مشتریان را از ورود به سایت خودرو شناخت و در طراحی سایت خود سعی نماید مشتریان را به هدفشان برساند. این هدف ممکن است بدست آوردن اطلاعات دقیق از مشخصات خودرو ، اطلاع از قیمت خودرو ، دیدن تصاویر مختلف از نماهای مختلف خودرو ، خرید اینترنتی خود به صورت نقد و شرایطی و … باشد. بنا به هذا در طراحی سایت فروش خودرو باید امکانات زیر را در اختیار کاربران قرار داد:

– مشخصات فنی کامل خودرو:

در طراحی سایت فروش خودرو باید برای هر خودرو صفحه ای اختصاص داده شود تا مشخصات فنی هر خودرو به طور کامل برای کاربران شرح داده شود. همچنین تجهیزات و ویژگی های سری های مختلف یک خودرو به طور کامل ذکر شود.

– ایجاد صفحه ای برای درج قیمت روز خودروها در طراحی سایت فروش خودرو:

برای اطلاع رسانی دقیق قیمت انواع خودرو به مشتریان بهتر است صفحه ای مجزا برای قیمت تمامی خودرو ها در نظر گرفته شود و روز به روز تغییرات قیمت در آن ها اعمال شود. به این ترتیب مشتریان می توانند در هر لحظه از قیمت محصولات شما با خبر شده و به خرید خودرو از شما بپردازند.

– مقایسه خودرو ها در طراحی سایت فروش خودرو بسیار مهم است:

بدون شک وجود امکان مقایسه خودرو ها می تواند برای مشتریان بسیار کارآمد باشد که از این طریق گزینه های انتخابی خود را با یکدیگر مقایسه کرده و گزینه مناسب تر را برای خود برگزینند. در این بخش میبایست تمامی معیار های خودرو یک به یک با یکدیگر مقایسه شود.

– وجود تصاویر متعدد برای هر خودرو:

بهتر است برای هر خودرو در صفحه خودش تعداد زیادی تصویر از نماهای مختلف به صورت گالری تصاویر وجود داشته باشد تا کاربران از تمامی زوایا خودروی مورد نظر خود را مورد بررسی قرار دهند. همچنین شما می توانید تعدادی از تصاویر منتخب خود از خودروهای گوناگون را به صورت اسلاید شو در صفحه اصلی وب سایتتان قرار داده تا ظاهر زیبایی به وب سایت خود بخشید.

– امکان فروش اینترنتی خودرو در طراحی سایت فروش خودرو:

همان طور که از ماهیت سایت شما پیداست باید امکان فروش اینترنتی خودرو به صورت نقد و شرایطی فراهم شود. برای فروش نقدی خودرو می توانید از درگاه پرداخت اینترنتی بهره برده و یا پس از تحویل خودرو مبلغ خود را از مشتری دریافت نمایید. برای فروش شرایطی خودرو نیز شما می توانید با شرح کامل شرایط واگذاری خودرو قراردادی تنظیم نمایید که کاربر بتواند از طریق اینترنت قرارداد را تکمیل کرده به عبارتی برای خرید خودروی شرایطی ثبت نام نماید. سپس با ارسال فرم پر شده توسط کاربر به ایمیل شما می توانید به ادامه پروسه فروش شرایطی خودرو اقدام نمایید.

مشاوره برای طراحی سایت در تهران

در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی در زمینه طراحی وب سایت در تهران ، سئو و بهینه سازی سایت، برنامه نویسی سایت، طراحی قالب سایت و کلیه خدمات وب نیز می توانید با تیم تخصصی «دانا و توانا» تماس حاصل کنید. بدیهی است طراح سایت و سئو هرآنچه که در مورد طراحی سایت نیاز داشته باشید را در اختیارتان می گذراند تابتوانید بهترین تصمیم را برای طراحی سایت اختصاصی خود اتخاذ کنید و بالاترین بازدهی را از سرمایه گذاری مالی و زمانی خود داشته باشید. امید است با اعتماد به شرکت طراحی سایت «دانا و توانا» در تهران، چشم انداز بسیار خوبی برای کسب و کار خود ترسیم کنید. افزون بر موارد گفته شده، شرکت «دانا و توانا» برای خدمت رسانی هرچه بهتر، اقدام به نقد و بررسی وب سایت ها در حوزه های مختلف کرده است. شما می توانید در مورد هر یک از سایت ها تحلیل جامعی از طراحی سایت و سئو مطالعه کنید و صورت نیاز به اطلاعات بیشتر با شرکت طراح سایت مربوطه در تماس باشید. طراحی سایت به تنهایی و بدون برنامه‌ی مدون و جامع برای بازاریابی، طرح و نقشه، گرافیک و رابط کاربری، تجربه کاربری، سئو و بهینه سازی موتور جستجو، و بسیاری نکات و علوم تخصصی دیگر به نتیجه‌ی دلخواه نخواهد رسید. در اختیار داشتن مجموعه‌ای کامل از دانش، مهارت، تجربه و خلاقیت در اصول فنی و هنری مرتبط با طراحی سایت از اصول اساسی در طراحی سایتی موفق و کارآمد که بتواند بازدهی مالی و عملکردی مورد انتظار را برآورده سازد لازمه‌ی طراحی سایت با هر روش و هر ابزار است.

مشاوره برای طراحی سایت خودرو

شرکت طراحی سایت «دانا و توانا» با تیم متخصص و حرفه ای آماده ارائه ی بهترین پیشنهاد در زمینه ی طراحی سایت به شما می باشد.

طراحی حرفه ای وبسایت خودرو

با توجه به تعدد و افزایش شرکت های خودرو سازی و رقابت شدید بین آنها، خودرو سازان باید به فکر جذب مشتریان زیاد برای خود باشند؛ البته مشتریانی وفاداری که بعد از استفاده از خودروی تولید شده ی شرکت، آن را به سایر افراد نیز سفارش نمایند. بجز بازاریابی مفید و رعایت اصول ارتباط با مشتری و جذب آنان، در دنیای امروز باید به فکر داشتن فروش از طریق اینترنت و ارائه خدمات و راهنمای مشتریان از طریق اینترنت بود. با توجه به این امر شما میتوانید برای شرکت خودرو سازی خود و یا نمایشگاه اتومبیل خود بهترین وب سایت خودرو را مطابق با استاندارهای برنامه نویسی و الگوریتم های گوگل در کمترین زمان و با بهترین قیمت داشته باشید، برای رسیدن به این هدف می توانید با انجام جلسات و مشاوره با تیم متخصص و حرفه ای «دانا و توانا» بهترین راه کارها را در جهت موفق شدن وب سایتتان با متخصصان برنامه نویسی «دانا و توانا» مطرح و برنامه ریزی نمایند.

امکانات سایت خودرو

ار امکانات یک وب سایت خودرو می توان به موارد زیر اشاره کرد:

خرید، فروش ومعاوضه خودرو
معاوضه خودرو
قراردادن اطلاعات فنی
ثبت مراکز خدمات و معرفی نمایندگی ها در سطح کشور
اطلاعات تماس و آدرس و…
قیمت خودرو و معرفی محصولات
تصاویر در طراحی وب سایت خودرو
امکان ثبت نام و پیش فروش خودرو
آخرین اخباردر مورد خودروهای روز دنیا
مقالات درباره خودرو بخش های فنی آن
مقایسه خودروها باهم


طراحی سایت خرید و فروش خودرو


سایت اطلاعات خودرو

بخش اطلاعات خودرو می تواند شامل اطلاعاتی از ویژگی خودروها و مشخصات فنی هر خودرو و گالری تصاویر باشد. در این بخش می توان به بررسی قطعات جدید تولیدی برای هر خودرو اشاره كرد و مزیت ها و معایب آن ها را در اختیار بازدیدكنندگان قرار داد و به صورت اینترنتی این قطعات را به فروش رسانید.

سایت نیازمندی های خودرو

بخش نیازمندی های خودرو، مكانی مناسب برای افرادی است كه قصد خرید و یا فروش اتومبیل خود را دارند، این گونه افراد با مراجعه به این قسمت از سایت می توانند اطلاعات اتومبیل خود را وارد و یا اطلاعات اتومبیل دیگر افراد را مشاهده نموده و نسبت به خرید آنها و فروش اتومبیل خود اقدام نمایند.
در این بخش می توان امكانی را قرار داد بدین صورت كه كسانی كه قصد خرید خودرو دارند فرمی را پر كرده و یكسری از اولویت های خود مانند حدود قیمت، میزان كاركرد و.. را وارد كرده و فروشندگان خودرو با مراجعه به این صفحه و با توجه به اولویت هایی كه این افراد برای خود قرار داده اند، نسبت به فروش خودروی خود اقدام نمایند.
در طراحی سایت نیازمندی خودرو می توان بخشی را به تغییرات قیمت خودروها اختصاص داد و روزانه قیمت خودروهای موجود در بازار را بررسی كرده و میزان تغییراتش را نسبت به روزها یا هفته های گذشته سنجید.

مزایای طراحی سایت خودرو

با افزایش روز افزون استفاده اینترنت ، میزان بازدید کنندگان از سایت های مختلف افزایش یافته و قاعدتا شرکتهای زیادی از جمله شرکت های خصوصی و دولتی در صدد خواهند بود تا تبلیغات خود را در وب سایت انجام دهند که این موجب سود زیادی می گردد.خودرو هم از جمله مواردی است که اکثر افراد برای تهیه آن نیاز به اطلاعات به روز و قابل اعتماد دارند.بنابراین کاربر می تواند در مورد خودرو مورد نیاز خود اطلاعات جامع و کاملی پیدا کند.پس وب سایت خودرو می تواند منبع اطلاع رسانی مهمی برای کاربران باشد.صاحبان شرکت ها و نمایندگی های خودرو می توانند از این طریق خریداران را به سمت خود بکشانند.افرادی که از سایت خودرو بازدید می کنند و با نمایندگی مربوطه تماس می گیرند نسبت به کسانی که از طرق دیگر از نمایندگی بازدید می کنند، بیشتر است مثلا مراجعه حضوری .«دانا و توانا» شرکتی در زمینه طراحی وب است که می تواند وب سایت خودرو را با کیفیتی عالی به مشتریان عرضه کند.

سایت خودرو

آیا جهت پیدا کردن بهترین قالب برای طراحی سایت خودرو تلاش می کنید؟

از آنجا که هزاران قالب خودرو وجود دارد پیدا کردن یک قالب خوب از بین آن ها جهت طراحی وب سایت خودرو کاری سخت است.هزاران کسب و کار از جمله برندهای معروف در حال حاضر از وردپرس برای طراحی سایتشان استفاده می کنند .نمایندگی های خودرو هم از وب سایت برای اهداف خود نظیر طراحی وب سایت خودرو بهره می برند.کاربران علاوه بر خرید خودرو می توانند برای گرفتن اطلاعاتی نظیر قیمت ،موتور ،برند و مدل خودرو به آن مراجعه کنند.سایتی که برای خودرو طراحی می شود باید ویژگی هایی داشته باشد.
برای معرفی این ویژگی ها سایت خودرو ملزم است به نمایش ۳D خودرو از تمامی زوایا ،بیان تمام جزئیات فنی خودرو ،صفحه تماس با ما،فرم قرارداد، پرداخت آنلاین و … بپردازد.ما در این سایت انواع قالب خودرو را برای طراحان سایت وردپرس لحاظ کرده ایم.تنوع در قالب خودرو باعث شده وب سایتی متناظر با سلیقه خود داشته باشید.

امکاناتی که سایت خودرو باید داشته باشد :

  1. سایت خودرو جزئیات یک خودرو را جهت جلب مشتریان نمایش می دهد.
  2. طراحی گالری تصویر به این منظور که مشتریان بتوانند از تمام زوایا خودرو را مشاهده کنند.
  3. مشتریان قادر باشند به اخبار و محصولات جدید سایت دسترسی داشته باشد.
  4. سایت خودرو دارای قسمتی برای آگهی دادن به اعضای سایت باشد.

از عناوین زیر می توان برای طراحی وب سایت خودرو بهره برد :

  1. طراحی سایت نمایشگاه خودرو
  2. طراحی سایت فروش خودرو
  3. طراحی سایت خرید خودرو
  4. طراحی سایت معاوضه خودرو
  5. طراحی سایت ثبت نمایشگاه

بهینه سازی وب سایت خودرو

سئو و بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو از اهمیت بالایی برخوردار است که باعث ارتقا بازدهی سایت شده و میزان بازدید کنندگان وب سایت را افزایش می دهد به این منظور که حضور کاربران در سایت شما بالا می رود.حالا این سوال پیش می آید که چرا برای سایت خود باید از سئو استفاده کنیم ؟

اکثر مردم از موتورهای جستجو برای پیدا کردن مطالب خود استفاده می کنند و از آنجا فقط به صفحه اول گوگل توجه نشان می دهند سئو اهمیت زیادی پیدا می کند.بنابراین اگر از جمله کسایی هستید که به اینکه در صفحه ی اول گوگل باشید اهمیت می دهید و خواهان ورود کاربران زیادی به سایتتان هستید داشتن سئو الزامی است.بنابراین این روش ،گزینه ای خوبی برای کسب درآمد است.«دانا و توانا» علاوه بر طراحی وب سایت خودرو به سئو و بهینه سازی سایت می پردازد.

گروه مهندسی «دانا و توانا» این اطمینان را به شما می دهد تا طراحی سایت شما کاملا حرفه ای و مطابق با نیاز شما باشد، «دانا و توانا»، آماده ی ارائه ی هر گونه مشاوره در این زمینه می باشد. در صورتی که نیاز به مشاوره دارید بدون معطلی با ما تماس بگیرید، حتی اگر قصد واگذاری پروژه خود را به ما نداشته باشید، «دانا و توانا» در اختیار شماست.